LISTADO DE SOCIOS

A sede de Afiprodel está en no lugar de Señoráns (Concello de Vimianzo). Podes poñerte en contacto con calquera dos membros que compoñen a Xunta Directiva de Afiprodel a través das seguintes direccións de correo electrónico:

    • Presidenta: Mª Dolores Pena Pena (Carnota)dolores.pena@carnota.es
    • Vicepresidente: Osvaldo Santos Lobelos (Fisterra) osvaldo.santos@concellofisterra.gal
    • Secretario: Rosa Sánchez (Vimianzo) rosa.sanchez@vimianzo.gal
    • Vicesecretaria: Sofía Agrafojo Rey (A Coruña) sofía.agrafojo@dicoruna.es
    • Tesoureira: Mª Isabel Agra Pose (Zas) isabel.agra@zas.dicoruna.es
    • Vogal: Mª Josefa Jiménez (Camariñas) mjimenez.desenvolvemento@camarinas.net
    • Vogal: Ignacio Fernández López (San Sadurniño) ignacio.fernandez@sansadurnino.dicoruna.es
    • Vogal: José Ramón Esperante (Mazaricos) adl@mazaricos.net

A CORUÑA

  • Anabel Piñeiro (Corcubión)    anabelpineiro@gmail.com
  • Norberto Pais (Corcubión) norberto.pais@gmail.com
  • Mª Silvana Facal Martinez (Cabana) silvana.facal@cabana.dicoruna.es
  • Daniel Oca (AEDL)    ocadaniel@gmail.com
  • Emilia Alborés (Laxe)    emilia.albores@laxe.dicoruna.es ou mililaxe@yahoo.es
  • Emilio González (Camariñas)    egonzalez.desenvolvemento@camarinas.net
  • Irene Espasandín (AEDL)    nenesoc@hotmail.com
  • Juan Carlos Santabaya (Cee)    jcsantabaya@gmail.com
  • Tomé Freire Blanco (Dumbría) tome.freire@dumbria.dicoruna.es
  • Jose Antonio Vila García (GDR Costa da Morte) xerenteleader@gdrcostadamorte.com
  • Mireia García Castro (Culleredo) mireiagarcia@culleredo.org
  • Maria Teresa Deus Trasovares (Lugo)  mayte.deus@mundo-r.com
  • Ivanna Vidal (Vimianzo) ivanna.vidal@yahoo.es
  • Mª del Pilar Lage García (Aranga) turismo.emprego@aranga.dicoruna.es
  • Luisa Celis SanMiguel (Sada) aedl@concellodesada.com
  • Lucía Santos Lago (Vimianzo) lusantoslago@gmail.com
  • Ismael Blanco Bouza (A Coruña) blancobouza@gmail.com
  • Francisco Santana Doval (Trasmira-Ourense) francisco.santana.trasmira@eidolocal.es
  • Ana Belén Folgar Alvedro (Galicia Gestión) galiciagestion@gmail.com
  • Beatriz Seoane Pérez (Concello Oza dos Rios)  beatrizseoane@oza.dicoruna.es
  • José Ramón Andrade Amigo (Malpica) joseramon.andrade@malpica.dicoruna.es
  • Maria Vazquez Lavandeira (A Coruña) marialavandeira.senes@gmail.com
  • Mª del Carmen Villar Rodríguez (Carballo) maycavillar@gmail.com
  • Rosario Ríos Rey (Rois) rosarioriosrey@gmail.com
  • Mapoula Díaz Varela (INDA) mapoula.diaz@iniciativas.com
  • Margarita Amate Angueira (Padrón) margaamate@gmail.com
  • Carme Casado Casado (Santiago de Compostela) ccasadoc@santiagodecompostela.org
  • Paula María Lema Pena (Carballo) palulp@gmail.com
  • Rosa María Rey Domínguez (Mugardos) rosa.rey@concellodemugardos.gal
  • Roxana Topciov (IndaIniciativas) roxana.topciov@gmail.com
  • Cristina Pereira Ulla (Santa Comba) cris.pereira.ulla@gmail.com
  • José Manuel Rodríguez Costa (Abegondo) adl@abegondo.es jmrc70@gmail.com
  • Erika Sanz Giles (As Pontes) erika.sanz@aspontes.org
  • Isabel Muñóz Rodríguez (Muxía) cim@muxia.es
  • Vanessa Crespo Souto (Vedra) vanessa.crespo@concellodevedra.com

LUGO

  • María José Espin Fontal (Triacastela) xeinha@yahoo.es
  • María José Armesto Fernández (Paradela-Lugo) armestomariajose@gmail.com
  • Trinidad Pérez Méndez (Pedrafita do Cebreiro) tripermen@yahoo.es
  • María del Carmen Lage Fernández (Deputación de Lugo) carmen.lage@deputacionlugo.org
  • José Manuel Otero Corral (Mondoñedo) jmoteroc@hotmail.com
  • Rosa Lage Canoura (Xove) aedl@xove.es
  • Roberto Lindin Novo (Abadín) tle.abadin@eidolocal.es
  • Marcos Vázquez Marey (Láncara) concello.lancara@eidolocal.es
  • Cruz Rodriguez Vázquez (O Paramo) cruz.oparamo@eidolocal.es
  • María Jesús Grandío Río (Guntin) concellodeguntin@gmail.com
  • Manuela Dominguez Bermúdez (O Vicedo) emprego@concellodovicedo.org

OURENSE

  • Julia Morales Ojea (Verín) adl@verin.gal
  • Purificación Salgado Rodríguez (Verín) puri.salgado@yahoo.es
  • José Iván Martínez Arias (Ribadavia) ivan.aedl@ribadavia.es
  • X.Antón Cao Santamaría (Rairiz de Veiga) antoncao@gmail.com

PONTEVEDRA

  • Carmen Fandiño Docío (Cangas) dlocal@cangas.org
  • Jose Luis Pardo Balado  (Cotobade – Pontevedra) adlcotobade@concellodecotobade.org
  • María Xesús Seoane Lema (Nigrán) tle.nigran@nigran.org
  • M. Cándida Lavandeira Troitiño (Mondariz) mclavandeirat@yahoo.es
  • Pedro Firvida Diz (Mancomunidade de Vigo) pedrofirvida@mundo-r.com
  • Monica Valle Cabirta (Ponte Candelas) mvcabirta@hotmail.com
  • Almudena Pérez Fernández  (Concello de Campo Lameiro) tecnicoempleo@campolameiro.com
  • Alfredo Montero Carrera (Marin) adlmarin@gmail.com
  • José Antonio Piñeiro Sineiro (Pontevedra) joseantonio.sineiro@depo.es
  • Angelica Gómez García (Pontevedra) angelicagomezgarcia@gmail.com
  • Margarida Fernandez Gonzalez (Salvaterra do Miño) adl@concellodesalvaterra.org
  • María del Carmen Fernández López (Tomiño) carmen.fernandez@tomino.gal
  • Claudio González Vaqueiro (Salceda de Caselas) tle@salcedadecaselas.es
  • Marcos Gómez González  (A Cañiza) marcosacaniza@hotmail.com